Oceń ten artykuł
(3 głosów)
poniedziałek, 12 listopad 2018 11:00

O niesamowitych wyprawach na dwóch kółkach - Agata Wrońska

Kiedy zaproszono nas do prezentacji podczas “Wieczoru Podróżnika”, nie było innej opcji niż Agata! Zdecydowanie kocha podróże na dwóch kółkach i opowie o tym już w najbliższą środę.


Agata Wrońska - z zawodu architekt, czyli zwariowana dusza. Od 5 lat jeździ motocyklem, zakochała się w podróżach na swoim jednośladzie tych bliższych i dalszych. Dają jej one sporo satysfakcji, poczucie wolności i są odskocznią od życia codziennego.

Na motocyklu zwiedziła już wiele krajów, tych bliższych i dalszych. O tych do których warto wybrać się na motocyklowe wojaże odpowie już w najbliższą środę, podczas spotkania w toruńskim klubie Od Nowa. Mamy nadzieję, że Agata zainspiruje Was do ciekawych pomysłów, które zrealizujecie w sezonie 2019, a spotkanie w toruńskim klubie będzie świetną okazją do posezonowej integracji w gronie motocyklowej braci. Zapraszamy!

Wieczór Podróżnika
14.11.2018, godz. 20:00
Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA
Toruń, Ul. Gagarina 36a
Wstęp wolny

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.