Oceń ten artykuł
(2 głosów)
środa, 08 styczeń 2020 09:49

Girls Pit Bike Track Day. Kobiety na halę! Ćwiczymy do sezonu!


Tęsknicie za motocyklem i jazdą na dwóch kołach? Do sezonu jeszcze trochę, ale już dziś możecie zimową chandrę zamienić w sporą dawkę szczęścia. Wszystko dzięki minimotocyklom i imprezie na hali w Gdańsku, dedykowanej tylko kobietom.

-W Gdańsku powstała nowa miejscówka w której organizujemy treningi pit bike Jazdy cieszą się coraz większą popularnością, jednak głównie wśród mężczyzn. Chcielibyśmy to zmienić i stąd pomysł na track day dedykowany tylko dla kobiet- mówi Anna Gawrysiak z Pit Bike Gdańsk. -Mamy nadzieję że w ten sposób wiele dziewczyn odważy się spróbować czegoś nowego i że imprezy Girls Pit Bike Track Day na stałe zagoszczą w naszym kalendarzu. Doświadczenie zdobyte na pit bikach przyniesie wiele korzyści w jeździe na motocyklach drogowych. Dzięki treningom na hali nie będziemy mieć kilkumiesięcznej przerwy w prowadzeniu motocykla. To pozwoli nam  czuć się bardziej pewnie i komfortowo. Jednak przede wszystkim treningi u nas to świetna zabawa na zimowe dni. Istnieje pewne ryzyko o którym muszę wspomnieć. Już po jednym treningu może wam się tak spodobać że postanowicie kupić własnego pit bike’a! Tak właśnie było z nami. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenie już 2 lutego na Girls Pit Bike Track Day.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu? Niezależnie czy macie doświadczenie na minimotocyklach czy nie, śmiało wpadajcie. Można to spotkanie potraktować, jako fajny techniczny trening, lub po prostu jako świetną zabawę i spotkanie towarzyskie.

Wypożycz i baw się
Na trening można przyjechać z własnym sprzętem, ale mamy też dobrą wiadomość dla tych osób, które nie posiadają minimotoyckla na własność. Istnieje możliwość wypożyczenia w pełni przygotowanych do jazdy pit bike MRF 120. Treningi cykliczne w Gdańsku organizowane są w środy w godz 19:00-22:00 oraz soboty/niedziele w godz. 8:00-12:00. Indoorkarting Gdańsk adres: aleja Zwycięstwa 14 80-219 Gdańsk.
Girls Pit Bike Track Day odbędzie się w sobotę 1 lutego 2020. Jazdy odbędą sięod 8:00 do 12:00. Wymagane ciche wydechy i zabezpieczenia zlewkami. Jazdy w czterech grupach po 10 minut. Cena od osoby z własnym pitem 70zł , cena wynajmu motocykla 270 zł obejmuje przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo.W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla. Zapisy na wynajem w wiadomości PRIV. Zapraszamy do wydarzenia.


Kontakt z Pit Bike Gdańsk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sylwester 513622272
Kryspin 510089534
Ania 695564670

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.