sobota, 03 listopad 2018 11:31

Mój pierwszy raz … Na torze!

Pamiętam swój pierwszy wyjazd na tor. Długo próbował do tego namówić mnie przyjaciel i muszę przyznać, że byłam bardzo uparta i bardzo na nie. Był we mnie strach przed wyjazdem, przed nieznanym.

czwartek, 02 sierpień 2018 09:00

Jasne, że się boisz.

Masz ochotę wszystko odwołać, przeprosić za zamieszanie, spakować się i czym prędzej wracać do domu. W końcu to coś nowego, nigdy tego nie próbowałaś. Słyszałaś, że jest strasznie, że niebezpiecznie, że to dla profesjonalistów i tu już trzeba mieć spore umiejętności. Myślisz, że może to nie dla Ciebie, pewnie się zbłaźnisz, po co Ci to było.

poniedziałek, 07 maj 2018 11:06

Małe może być wielkie?

Jeżdżąc na codzień sportowym motocyklem nadszedł moment spróbowania swoich sił w jeździe na crossie czy supermoto. Problem przez wzrost pojawiał się przy każdej przymiarce do różnych motocykli. Lubię mieć pełną kontrolę nad maszyną przy każdym postoju bo wiadomo, że podczas samej jazdy nie jest to istotna sprawa.

Zza szyby samochodu obserwuję swojego, wtedy jeszcze narzeczonego, jak żywo gestykuluje rozmawiając z nieznajomym na ulicy. Nic nie rozumiem. Będą się lać? Tamten chce pieniędzy? Jest pijany? Jest ósma rano, niedziela.

 

sobota, 05 maj 2018 10:16

Słaba płeć?

Mimo że kobiet jeżdżących na motocyklach z roku na rok przybywa to cały czas znajdujemy się w mniejszości.  Motocykle to świat w którym nadal dominują mężczyźni. My motocyklistki ciągle musimy pokazywać/ udowadniać, że umiemy jeździć często gęsto lepiej niż nie jeden mężczyzna.


Tak, tyle czekaliśmy na tę chwilę, a to już, już prawie! Mój maj upłynie zdecydowanie pod znakiem największej na świecie imprezie pod szyldem Harley-Davidson.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.